Інтерфакс-Україна
14:20 02.06.2014

Порошенко на початку тижня у Варшаві зустрінеться з Обамою і Коморовським

1 хв читати
Порошенко на початку тижня у Варшаві зустрінеться з Обамою і Коморовським

Новообраний президент України Петро Порошенко на початку поточного тижня зустрінеться з президентом США Бараком Обамою і президентом Польщі Броніславом Коморовським.

За інформацією прес-служби польського президента, зустріч П.Порошенка з Б.Коморовським відбудеться ввечері у вівторок, 3 червня, у Варшаві.

Крім того, як розповів журналістам у понеділок помічник міністра оборони США Дерек Шолле, у Варшаві відбудеться зустріч американського президента Барака Обами з П.Порошенком.

Як відомо, 4 червня у Варшаві відзначатимуть 25-ту річницю завершення комуністичної ери в Польщі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА