Інтерфакс-Україна
14:14 24.02.2014

Тимошенко наполягає на формуванні Кабміну за участю представників Майдану

1 хв читати
Тимошенко наполягає на формуванні Кабміну за участю представників Майдану

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко виступає за формування нового уряду з представників громадянського суспільства, зокрема учасників Майдану.

"Наполягаю, щоб новий уряд було сформовано з представників громадянського суспільства, які здобули перемогу над кривавим режимом", - йдеться в заяві Тимошенко, поширеній прес-службою "Батьківщини" в понеділок.

Вона вважає неприпустимими будь-які розмови про те, що нібито на Майдані немає професіоналів, готових повести країну вперед.

"Партія "Батьківщина" і я особисто будемо наполягати на тому, щоб всі герої Майдану знайшли своє місце у виконавчій владі. На цю хвилину я озвучила свої пропозиції лідерам опозиції. Але оскільки представники Майдану наразі ще не дали своєї згоди, не хочу називати їхніх прізвищ. Йдеться про людей, які з перших днів стали на захист країни і внесок яких у перемогу є беззаперечним і очевидним. Це авторитетні лідери Майдану, яких знає і підтримає вся країна", - наголошується в заяві Ю.Тимошенко.

ОСТАННЄ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА