Інтерфакс-Україна
13:10 30.11.2013

Напередодні розгону Євромайдану представництво ЄС в Україні закликало українців залишатися спокійними і утриматися від застосування сили

1 хв читати

Представництво ЄС в Україні напередодні розгону Євромайдану в Києві в заяві від 29 листопада закликало українців утриматися від застосування сили.

Про це йдеться в заяві представництва ЄС в Україні від 29 листопада, розміщеній на веб-сайті.

У Представництві зазначають, що взяли до відома проєвропейські прагнення, які поділяє значна частина українських громадян.

"У контексті масштабних демонстрацій, які проходять наразі, і демонстрацій, запланованих на сьогоднішній вечір по всій Україні, ми закликаємо всі сторони залишатися спокійними і утриматися від застосування сили", - йдеться в заяві від 29 листопада.

Як повідомлялося, близько 4 години ранку 30 листопада бійці спецпідрозділу "Беркут" розігнали Євромайдан у Києві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА