Інтерфакс-Україна
14:33 19.06.2013

Київ ще не визначився з кандидатурою постпреда при ЄЕК

1 хв читати

Україна ще не визначилася із кандидатурою на посаду постійного представника при Євразійській економічній комісії (ЄЕК), повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" перший заступник міністра закордонних справ України Руслан Демченко.

За його словами, на засіданні уряду в середу розглядалося питання про підготовку проекту акта про затвердження постпреда України при ЄЕК. Перший заступник глави МЗС уточнив, що обговорювалися технічні процедури, зокрема, повноваження постпреда, де він розміщуватиметься.

"Постпред буде призначений згідно з указом президента. Наразі кандидатури немає", - зазначив Р.Демченко.

Як повідомлялося, Україна і ЄЕК домовилися про поглиблення взаємодії. Відповідний меморандум підписали 31 серпня у Мінську прем'єр України Микола Азаров і голова колегії ЄЕК Віктор Христенко. Цей меморандум передбачає участь України в роботі ЄЕК та її структурах, зокрема, МС.

За словами М.Азарова, Україна отримує можливість на запрошення головуючої сторони брати участь у засіданні органів МС, що "практично, нічим не відрізняється від статусу спостерігача" у МС, статут якого таку позицію не передбачає.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

Європейські лідери планують взяти участь у зустрічі Зеленського та Трампа в Давосі – ЗМІ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА