12:04 12.06.2013

Рибак: Справжня причина блокування ВР у тому, що розпочалася президентська кампанія, і лідери опозиції починають боротьбу між собою

2 хв читати
Рибак: Справжня причина блокування ВР у тому, що розпочалася президентська кампанія, і лідери опозиції починають боротьбу між собою

Голова Верховної Ради України Володимир Рибак переконаний, що справжня причина блокування парламенту в одному - вже розпочалася президентська кампанія, і лідери опозиційних фракцій розпочинають боротьбу між собою.

"Я не маю наміру проводити позачергове засідання парламенту цього тижня, а робитиму все для того, щоб завдяки компромісу працював увесь склад парламенту", - наводить прес-служба Партії регіонів слова В.Рибака з коментаря телеканалу "Інтер".

За його словами, навіть якщо наступного тижня опозиція заблокує трибуну - парламент все одно працюватиме. "А представники опозиції нехай розкажуть своїм виборцям, чому вони блокують парламент і не виконують своїх передвиборчі програми", - наголосив спікер.

"Справжня причина блокування парламенту в одному - вже почалася президентська кампанія. І сьогодні лідери опозиційних фракцій починають боротьбу між собою. А моє завдання – все-таки знайти компроміс у дуже непростому парламенті України, тому що за всю історію незалежності такого парламенту ще не було. І, звичайно ж, моє завдання - зробити все можливе, щоб депутати почули один одного, але найголовніше, щоб вони почули своїх виборців і виконували свої передвиборні обіцянки", - заявив В.Рибак.

Відповідаючи на запитання, чи є сьогодні якісь передумови для того, щоб президент розпустив парламент, голова Верховної Ради повідомив: "На сьогодні підстав для розпуску парламенту немає. І президент таке питання не розглядає. Глава держави виступає за те, щоб депутати чули один одного, виконували зобов'язання перед своїми виборцями й ухвалювали закони, необхідні для розвитку держави. Насамперед ідеться про закони соціальної та економічної сфер".

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

Міністр закордонних справ Туреччини щодо вступу України до НАТО: Ми не проти, але ми повинні бути реалістами

Вибори президента України відбудуться після закінчення війни - заява Ради

Рада достроково припинила повноваження нардепа Кормишкіної

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА