Інтерфакс-Україна
21:17 19.01.2024

Фармкомпанія "Дарниця" зареєструвала в Польщі препарат для лікування серцевої та ниркової недостатності

2 хв читати
Фармкомпанія "Дарниця" зареєструвала в Польщі препарат для лікування серцевої та ниркової недостатності

Фармкомпанія "Дарниця" зареєструвала в Польщі препарат, який використовують під час складного лікування гострої та хронічної серцевої недостатності, гострої та хронічної ниркової недостатності, нефротичного синдрому, захворювання печінки та гіпертонії.

Як повідомляє компанія у своєму пресрелізі, реєстрацію проведено відповідно до вимог ЄС.

Компанія зазначає, цей препарат популярний не лише в сусідній Польщі, а й у більшості країн ЄС, оскільки зазначені захворювання широко поширені серед європейців.

У Європі препарат закуповують лікарні за допомогою тендерних процедур.

У червні 2023 року "Дарниця" зареєструвала один зі своїх препаратів в Австралії, яка відома як країна з одними з найсуворіших регуляторних правил у світі.

Як повідомлялося, "Дарниця" до 2027 року планує випустити 56 брендів нових ліків, зокрема 44 бренди власного виробництва і 11 на умовах ліцензування.

"Дарниця" 2022 року збільшила чистий прибуток на 78,7% порівняно з 2021 роком - до 553,814 млн грн. За підсумками-2021 чистий прибуток компанії скоротився на 86%, водночас у 2022 році "Дарниця" несуттєвоо скоротила виробництво ліків у натуральному вираженні - з 181 млн упаковок у 2021 році до 173 млн упаковок у 2022 році, посівши 15,7% українського фармринку.

ПрАТ "Фармацевтична компанія "Дарниця" - лідер фармринку України в натуральному вираженні. Компанія присутня на ринку понад 90 років і випускає ліки 180 брендів у 15 різних формах. Стратегічні напрямки розвитку портфеля - кардіологія, неврологія, вирішення проблем болю.

Компанію засновано 1930 року. Згідно з даними Єдиного держреєстру юридичних осіб та фізосіб-підприємців, кінцевим бенефіціаром компанії є Гліб Загорій.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін поклав виконання обов’язків голови Держлікслужби на заступника голови Короленка

НСЗУ очікує затвердження продовження експериментального проєкту зубопротезування для військових

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ за рік здійснили понад 9000 виїздів

УЧХ провів перший Всеукраїнський форум зі зміцнення здоров’я

Кличко показав, як за рік оновилася медицина в Києві

НСЗУ зафіксувала перехід від поодиноких до системних порушень під час надання хірургічної та стаціонарної меддопомоги – моніторинг

Клініка Lita Plus планує впровадити нові методики мамопластики

В Києві за ініціативи Кличка з 1 січня запрацює персональний медичний супровід ветеранів - КМДА

НСЗУ розпочала прийом заявок для контрактування на 2026 рік ще за трьома за пакетами

Свириденко: 94 тис. військових і ветеранів скористалися послугою безоплатного лікування та протезування зубів у 2025р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА