13:27 28.08.2021

Новим фіндиректором АТ "Фармак" став Дмитро Грищенко

2 хв читати
Новим фіндиректором АТ "Фармак" став Дмитро Грищенко

Новим фінансовим директором фармацевтичної компанії АТ "Фармак" (Київ) призначено Дмитра Грищенка, який раніше працював із компаніями InBev, Knauf і Danone, повідомила компанія в прес-релізі.

Згідно з повідомленням, Вікторія Смародіна, яка раніше відповідала за фінансову функцію, зосередиться на позиції члена наглядової ради.

Грищенко понад 16 років обіймав керівні посади у сфері фінансового менеджменту. У "Фармак" відповідатиме за побудову та реалізацію результативної фінансової стратегії, вдосконалення бюджетного, податкового та фінансового планування, управління фінансовими потоками, оптимізацію бізнес-процесів і підтримання фінансової стабільності для досягнення бізнес-цілей компанії.

"Фармак" - лідер фармацевтичного ринку України. У продуктовому портфелі компанії близько 200 брендів. Серед основних напрямків - ендокринологічні, гастроентерологічні, кардіологічні, неврологічні, протизастудні та інші препарати.

Компанія щороку реінвестує в розвиток до 90% прибутку. Загалом з 1995 року було інвестовано в модернізацію виробництва понад $310 млн. Щорічні інвестиції в наукові дослідження та розробки становлять близько $15 млн.

Компанія "Фармак" за підсумками 2020 року збільшила чистий прибуток на 7,8% порівняно з 2019 роком - до 1,138 млрд грн, дохід від реалізації сягнув 7,5 млрд грн.

Частка експорту за рік зросла до 29,6% у загальному обсязі продажу. Експортні постачання за рік збільшилися на 40%. Компанія експортує продукцію до більше ніж 25 країн світу.

Згідно з даними Єдиного держреєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, кінцевим бенефіціарним власником компанії "Фармак" є голова наглядової ради Філя Жебровська, яка володіє 80% акцій компанії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

В Україні центри контролю та профілактики хвороб від початку червня обстежили на холеру 545 осіб із кишковими інфекціями, збудник холери не виявлено

Кількість виписаних рецептів за програмою "Доступні ліки" повертається до довоєнного рівня - МОЗ

Медмережа "Добробут" за 5 міс. перерахувала до держбюджету 111 млн грн податків, надала медичну допомогу понад 150 тис. пацієнтів

Статус кандидата до ЄС підштовхне розвиток української фармпромисловості та її вихід на міжнародні ринки – думка

Вакцинація населення від коронавірусу запобігла 20 млн смертей у 2021 році

В Україні не спостерігається відплив медиків за кордон через війну - голова НСЗУ

Медгрупа ADONIS перенесе розташований у лівобережній частині Києва пологовий будинок через непродовження оренди приміщення

Leleka Foundation та EPAM Systems домовилися про партнерство у постачанні медичної допомоги в Україну

Фонд "Таблеточки" за перший квартал передав допомогу онкохворим дітям на понад 38 млн грн

В Україні вже повністю відновлено 32 пошкоджені агресором об'єкти медичної інфраструктури

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА