Інтерфакс-Україна
19:22 21.07.2021

У ПАР вироблятимуть вакцину Pfizer проти COVID-19

1 хв читати
У ПАР вироблятимуть вакцину Pfizer проти COVID-19

Південноафриканська компанія Biovac перша в Африці вироблятиме вакцину від коронавірусу COVID-19 розробки компаній Pfizer/BioNTech, повідомляє у середу агентство Associated Press (AP).

"Це найважливіший крок у бік забезпечення постійного доступу до вакцин у боротьбі проти глобальної пандемії коронавірусу COVID-19", - заявили у компанії Biovac.

Компанія Biovac базується в Кейптауні, другому за чисельністю населення місті ПАР. Вакцини, які почне виробляти компанія, поширюватимуться всім африканським континентом, який страждає від серйозної нестачі доз та зростаючої кількості випадків зараження COVID-19, зазначає агентство.

Biovac отримає більшість інгредієнтів для вакцини з Європи. Робота розпочнеться у 2022 році, ціль - виробляти більше ніж 100 млн доз вакцин щорічно. Вакцини постачатимуться до 54 країн Африки.

У ПАР вже запущено виробництво вакцин Johnson & Johnson. Цим займається компанія Aspen Pharmacare.

Темп вакцинації в ПАР зростає, влада планує вакцинувати 67% населення до лютого 2022 року. Однак ситуація в інших країнах континенту залишає бажати кращого, зазначає агентство. Як повідомляє африканський центр із контролю та профілактики захворювань, на сьогодні менше ніж 2% населення Африки отримали щонайменше одну дозу вакцини.

За весь період пандемії в Африці було зафіксовано понад 4,6 млн випадків зараження коронавірусом і майже 108 тис. смертей від захворювання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Центр психосоціальної підтримки УЧХ відкрився у Чернівцях

Всеукраїнські студентські змагання з МГП відбулися у Києві

Мережа "Сінево" розширила покриття лабораторної діагностики за ПМГ ще на 5 регіональних центрів

Держбюджет-2026 передбачає 258,6 млрд грн на сферу охорони здоров'я

Хірурги з США і України в межах четвертої місії Vision for Ukraine запланували 30 реконструктивних операцій для українців з травмами обличчя

Понад 59% зареєстрованих у 2025р. ветеринарних препаратів в Україні - вітчизняного виробництва

Україна формує новий ринок пластичної хірургії та медтуризму – експерт

НСЗУ планує запровадити верифікацію за системою "Аркан" лікарів, які перебувають за кордоном

Під час контрактування на 2026р загальні медзаклади зможуть укладати з НСЗУ трирічні контракти – голова НСЗУ

Медичний дім Odrex працює в звичайному режимі – заява компанії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА