20:03 10.09.2020

Фармацевти та аптеки мають бути включені до медреформи

1 хв читати
Фармацевти та аптеки мають бути включені до медреформи

Фармацевти та працівники аптек мають бути включені до медичної реформи, в деяких випадках вони можуть стати частиною первинної медичної допомоги, вважають учасники круглого столу, що відбувся в Києві в четвер.

"Треба, щоб фармацевти були включені до медичної реформи, треба знайти їм місце в реформі", - вважає голова правління Вінницької обласної асоціації фармацевтів "Кум Део" Лариса Просяник.

Вона також наголосила, що в період поширення COVID-19 "багато фармацевтів, які були на своїх робочих місцях, в аптеках, особливо в сільській місцевості, не були захищені, не мали ЗІЗ (засобів індивідуального захисту - ІФ)".

Голова правління громадської організації "Фармацевтична асоціація Дніпропетровської області" Тамара Литвиненкова наголосила на необхідності постійного підвищення кваліфікації та безперервної професійної освіти фармацевтів і закликала Державну службу з лікарських засобів та контролю за наркотиками відновити онлайн-семінари для підвищення кваліфікації аптечних працівників.

У свою чергу завідувач кафедри організації та економіки фармації Національного медуніверситету ім. Богомольця Костянтин Косяченко зазначив, що фармацевтичні виші готові надати хорошу освіту і можливість підвищення кваліфікації, але, на жаль, немає такого суспільного договору з роботодавцем".

"Багатьом роботодавцям в аптеках не потрібні фахівці високої професійної кваліфікації, на жаль, їм потрібні ті, хто робить виручку", - сказав він.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Унаслідок ракетної атаки на "Охматдит" постраждали 300 осіб - гендиректор клініки

Повністю "Охматдит" зможе відновити роботу через пів року - гендиректор клініки

Фармринок у I пів.-2024 показав зростання продажу в гривні, кадровий голод і зростання попиту в сегменті антипсихотиків, антидепресантів і заспокійливих - експерт

"Охматдит" наступного тижня визначить будкомпанію для відновлення, отримав від благодійників уже близько 800 млн грн

Українські клініки в першому півріччі провели 283 трансплантації органів

Німеччина прийме на лікування українських дітей, які потребують допомоги

Кабмін визначив перелік випадків надання платної меддопомоги

З початком війни виник дефіцит ортопедів, хірургів і анестезіологів - Ляшко

У Луцьку відбувся тренінг для мобільних реабілітаційних команд Українського Червоного Хреста

У "Дії" відображатимуться медичні дані

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА