18:27 17.04.2020

Biopharma приєдналася до міжнародного альянсу з розробки гіперімунного імуноглобуліну для лікування COVID-19

2 хв читати
Biopharma приєдналася до міжнародного альянсу з розробки гіперімунного імуноглобуліну для лікування COVID-19

Фармацевтична компанія Biopharma (Київ) приєдналася до міжнародного альянсу з розробки та виробництва гіперімунного імуноглобуліну для лікування COVID-19, до якого увійшли світові лідери виробництва ліків із плазми крові.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, з ініціативою спільних дій виступили компанії CSL Behring (США) і Takeda (Японія). До них уже приєдналися Biotest (Німеччина), BPL (Велика Британія), LFB (Франція) й Octapharma (Швейцарія).

Альянс дасть змогу об'єднати зусилля провідних фахівців галузі з різних частин світу для розробки надійного й ефективного способу для лікування хворих на COVID-19.

"Немає жодного сумніву, що результатом спільних дій стане значний прорив у боротьбі з пандемією. Biopharma готова приєднатися до об'єднання і використовувати свої технології та ресурси для розробки, клінічних досліджень і виробництва препарату", - наведено в прес-релізі слова президента компанії Biopharma Костянтина Єфименка.

Передбачається, що для розробки гіперімунної терапії потрібне донорство плазми крові багатьма пацієнтами, які повністю одужали від COVID-19. У крові таких людей уже містяться антитіла, здатні боротися з новим коронавірусом. Із зібраної плазми буде виготовлено препарат із високим вмістом антитіл до COVID-19.

"У зв'язку з цим Biopharma звертається до активного громадянського суспільства із закликом сприяти розвитку донорства плазми", - наголошує компанія.

Biopharma - українська біотехнологічна компанія, єдиний завод у Східній Європі, який має сучасні технології, виробляє і розробляє препарати з донорської плазми вже майже 50 років.

Компанія зосереджена на забезпеченні ліками України та за контрактним принципом поставляє свою продукцію до більше ніж 30 країн світу. Восени 2019 року Biopharma перенесла своє виробництво до нового науково-виробничого комплексу в Білій Церкві.

Компанія розвиває мережу власних плазмацентрів. Нині вони працюють у Сумах, Шостці, Конотопі, Черкасах, Дніпрі та Харкові

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

МОЗ поширило проєкт "Мобільні аптеки" вже на вісім регіонів

Український Червоний Хрест передав два санітарні автомобілі до медзакладів Кам'янець-Подільського району Хмельницької області

Понад тисяча сімей отримала грошову допомогу від Українського Червоного Хреста на реабілітацію

Лабораторний ринок в Україні з початку року зріс на 20% у натуральному виразі та на 25% - у грошовому - "Сінево"

Співпраця з НСЗУ не мала істотного впливу на ринок лабораторної діагностики - "Діла"

В українських клініках встановлено понад 11 тис. автоматичних генераторів на випадок блекаутів - МОЗ

Американская АМС Healthcare построит новый реабилитационный корпус на базе Киевского облцентра ментального здоровья

Інститут ім. Філатова отримав як гумдопомогу препарат для лікування внутрішньоочних злоякісних пухлин у дітей

Український Червоний Хрест оголосив конкурс на найкращий ескіз шеврона загонів швидкого реагування

Віталій Кличко відвідав в Берліні поранених захисників, які проходять протезування в межах спільного берлінсько-київського проєкту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА