Інтерфакс-Україна
15:43 20.03.2025

МОЗ очікує зниження цін на імпортні генеричні ліки

1 хв читати
МОЗ очікує зниження цін на імпортні генеричні ліки

Міністерство охорони здоров'я (МОЗ) очікує зниження цін на імпортні генеричні ліки у відповідь на зниження цін українськими виробниками, повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

"Ми залучали і проводили з ними (іноземними виробниками – ІФ- У) розмову про те, що український виробник знизив ціни. Чи готові ви знижувати, оскільки зараз в аптеках немає маркетингу (маркетингових платежів – ІФ-У)?" - поінформував він журналістів у четвер і додав, що міністерство отримало на це питання позитивний сигнал від виробників генериків.

"Ми очікуємо зниження цін від іноземного виробника генеричних препаратів, тому що вони вже розпочали конкурувати і програвати по ціні", - підтвердив міністр.

Ляшко зазначив, що з 1 квітня МОЗ планує запустити реферування цін за цінами у восьми-дев'яти європейських країнах, яке визначатиме максимальну ціну за трьома найнижчими цінами, відкидаючи найменшу.

"Ми вже моделювали на деяких топах продажів іноземного виробництва і бачимо, що потенційно ми будемо мати зниження цін в наших аптеках", - сказав очільник МОЗ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві низка аптек працюватиме цілодобово у разі тривалого знеструмлення – КМДА

Рада ратифікувала договір з ЄК та державами-членами ЄС про спільні закупівлі заходів медичного захисту

Понад 1,5 млн громадян отримали допомогу від мобільних медичних бригад УЧХ з початку війни

Лікар "Лікарів без кордонів": На Дніпропетровщині ми працюємо в умовах, які складно назвати нормальними

Заборона маркетингу впродовж 2025 року не призвела до зниження роздрібних цін на ліки – думка

Кабмін звільнив голову Держлікслужби Ісаєнка

Міськвладі Львова та ОВА треба спільно вирішити проблему енергопостачання лікарень – очільник Держенергонагляду

Перші пацієнти звернуться для проходження програми скринінгу 40+ на початку лютого – Ляшко

ДП "МЗУ" в 2025р придбало близько 900 позицій медтоварів на 16,2 млрд грн

"Добробут" та НаУКМА створили медичну школу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА