Інтерфакс-Україна
15:40 04.07.2024

Децентралізація має бути зафіксована в Конституції, переконаний голова підкомітету адмінустрою у ВР Безгін

1 хв читати
Децентралізація має бути зафіксована в Конституції, переконаний голова підкомітету адмінустрою у ВР Безгін

Реформа децентралізації влади має бути зафіксована в Конституції України, вважає голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування комітету Верховної Ради з питань організації державної влади Віталій Безгін (фракція "Слуга народу").

"Наша реформа (реформа децентралізації влади - ІФ-У) потребує фіксації на рівні Конституції", - сказав Безгін в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Водночас він наголосив, що під час війни, згідно із законодавством, внесення змін до Конституції неможливе.

Парламентарій також нагадав, що внесення змін до Основного закону - процес тривалий і займає не одну сесію.

Як повідомлялося, закон про правовий режим воєнного стану забороняє зміну Конституції України в умовах воєнного стану (ст. 19). 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Аварійні відключення світла діють по всьому Києву – ДТЕК

Україна має отримати свої перші БМП Lynx KF41 вже на початку 2026 року – Rheinmetall

Трамп: у Зеленського немає козирів, в нього є лише Дональд Трамп

Сибіга: війна триває вже довше за радянсько-німецьку, водночас агресор не досяг жодної стратегічної цілі

Держкіно та Мінкультури необхідно надати повноваження визначати, чи несе фільм загрозу нацбезпеці - голова УКА Іллєнко

АРМА назвала ажіотаж навколо пошуку керуючого IDS Ukraine дискредитацією і роз`яснило умови тендеру

В наступні дві доби по всій Україні без опадів, подекуди ожеледиця – Укргідрометцентр

Темпи просування окупантів на минулому тижні продовжили падати, але знов виросли під Покровськом – DeepState

Раді пропонують заборонити російську мову у приватних школах

Глава МЗС Норвегії: З оголошеного пакету допомоги $200 млн підуть на енергетичні потреби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА