20:59 15.06.2024

Глава МЗС Саудівської Аравії: Серйозні переговори на шляху до миру потребуватимуть важких компромісів

1 хв читати
Глава МЗС Саудівської Аравії: Серйозні переговори на шляху до миру потребуватимуть важких компромісів

Глава МЗС Саудівської Аравії принц Фейсал бін Фархан бін Абдуллах Аль Сауд вважає, що в серйозних переговорах на шляху до миру має брати участь РФ, а самі переговори потребуватимуть істотних компромісів.

"Наше королівство виступає за припинення війни і досягнення тривалого миру... Важливо докладати зусиль ще до настання миру, а не ескалувати ситуацію. Необхідне таке навколишнє середовище, яке сприятиме миру. Ці думки відображені в нашій збалансованій позиції від початку війни", - сказав він на першому пленарному засіданні в межах глобального Саміту миру в Швейцарії.

Він зазначив: "У нас хороші стосунки з обома сторонами (Україною і РФ - ІФ-У) і ми сподіваємося на мир".

За словами глави МЗС, Саудівська Аравія продовжить робити все для "сприяння діалогу між двома сторонами".

"Важливо, щоб міжнародна спільнота заохочувала будь-які кроки до серйозних переговорів. Це вимагатиме важких компромісів як частини "дорожньої карти", яка веде до миру", - заявив він.

Глава МЗС акцентував увагу на тому, що будь-який серйозний процес на шляху до миру вимагатиме представництва РФ. "Сподіваємося, що цей Саміт відображає ці цілі", - підсумував він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський про звільнення заручників ХАМАС: сподіваємося на подальший прогрес на Близькому Сході

Нетаньяху відреагував на звільнення заручників

У військах розпочала роботу комплексна група генштабу на чолі із заступником головкому Апостолом

Трамп напередодні інавгурації пообіцяв "покласти край" війні в Україні

Порошенко: повернення Трампа в Білий дім - це вікно можливостей і необхідно знайти спосіб працювати разом

Блінкен подякував Сібізі за особисте партнерство у зміцненні двосторонніх відносин двох країн

Унаслідок ворожого авіаудару по Золочеву на Харківщині поранено 14-річного підлітка - ОВА

Ворог атакував ще на дев'яти напрямках і в Курській області - Генштаб

Унаслідок ворожого авіаудару по Золочеву на Харківщині поранено 14-річного підлітка - ОВА

На Покровському напрямку росіяни втратили за день майже 300 осіб - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА