Інтерфакс-Україна
12:12 18.05.2024

До чотирьох осіб зросла кількість загиблих унаслідок учорашнього удару по Харкову - ОВА

1 хв читати
До чотирьох осіб зросла кількість загиблих унаслідок учорашнього удару по Харкову - ОВА
Фото: https://www.facebook.com/synegubov.oleg

Кількість загиблих унаслідок ворожого удару по Харкову в п'ятницю зросла до чотирьох осіб, повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

"На жаль, кількість загиблих унаслідок вчорашнього удару по Харкову зросла до чотирьох - сьогодні в лікарні помер 33-річний чоловік. 16 осіб лікуються на стаціонарі, двоє - у важкому стані", - написав Синєгубов у телеграм-каналі в суботу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мін'юст і Мінцифри працюють над ідеєю Електронного архіву

Суд у Тбілісі виніс ще один вирок Саакашвілі - 4,5 року в'язниці за незаконний перетин кордону

Мирна жителька загинула на Сумщині внаслідок мінометного обстрілу

Голова Укрдержархіву: Думаю, що в 2025 р. Україна очолить світовий рейтинг зі швидкості оцифрування архівів

Міносвіти розіслало в департаменти освіти роз’яснення щодо питань оцінювання результатів навчання в школах відповідно до держстандарту

Україна відповідатиме на атаки, поки Путін не припинить війну, – Єрмак

Міністр культури Точицький задекларував 1,2 млн грн доходів за 2024 рік

Фінансування архівної сфери недостатнє для модернізації, розвитку і побудови сховищ - заступниця міністра юстиції Васильчук

Каллас: Умови РФ щодо припинення вогню дають підстави сумніватися, чи хочуть вони миру

Мін'юст працює над побудовою єдиної державної системи органів управління національними архівами

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА