Інтерфакс-Україна
18:47 04.04.2024

У Молдові виявили уламки російського дрона неподалік кордону з Україною

1 хв читати

У районі села Етулія Вулкашенського району в Молдові в четвер, 4 квітня, виявили уламки знищеного російського дрона з написом "Герань-2" на крилі, повідомляє Прикордонна поліція Молдови.

"Уламки знайшли за 500 метрів від молдовсько-українського кордону", - зазначено в повідомленні у фейсбуці.

Влада обмежила доступ до ділянки, де було знайдено уламки. Залишки дрона аналізують фахівці, які ще не визначили ризиків.

ОСТАННЄ

Трамп отримав "Премію миру" та медаль FIFA

Представники Херсонської ОВА та МВС обговорили ліквідацію наслідків російських ударів по Херсонській ТЕЦ

Малюк доповів Зеленському про результати СБУ в протидії російським окупантам

В Україну за посередництвом Меланії Трамп вдалося повернути 7 дітей з ТОТ – омбудсмен

На НВМК висадили частину майбутньої Алеї дубів на честь полеглих воїнів - Мінветеранів

Матеріали про порушення прав військових в окремих підрозділах мають отримати подальшу правову оцінку – командування Сухопутних військ

Кабмін схвалив проєкт указу президента щодо розширення можливості проходження служби у війську для іноземців

Шмигаль: Уряд пропонує нові контракти для Українського війська з фіксованими термінами служби

Двоє зрадників, які воювали проти Сил оборони України, засуджені до 15 років в’язниці

"Укренерго" анонсувало на суботу цілодобові відключення у 0,5-2,5 черги проти 0,5-3 черг у п’ятницю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА