Інтерфакс-Україна
13:49 25.03.2024

РФ створить дві нові армії та зможе їх укомплектувати, але вони матимуть проблеми з підготовкою та оснащенням - британська розвідка

1 хв читати
РФ створить дві нові армії та зможе їх укомплектувати, але вони матимуть проблеми з підготовкою та оснащенням - британська розвідка

РФ зможе укомплектувати дві нові армії, створення яких анонсував 20 березня міністр оборони Сергій Шойгу, однак вони зіткнуться з проблемами підготовки військовослужбовців і оснащення, вважають у британській розвідці.

"З огляду на успішні зусилля Росії з набору персоналу цілком імовірно, що підрозділи вдасться достатньо укомплектувати. Однак, враховуючи обмеженість підготовки в Росії, широке використання застарілого обладнання та проблеми з інфраструктурою, цілком імовірно, що ці підрозділи зіткнуться з аналогічними проблемами", - ідеться у звіті, опублікованому в понеділок у соціальній мережі Х Міністерства оборони Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

Повідомляється, що ці дві армії будуть сформовані з 14 дивізій і 16 бригад. "Точний тип, розташування і склад цих підрозділів не були зазначені, хоча найбільш імовірним є поєднання механізованих, бронетанкових, артилерійських і матеріально-технічних підрозділів. Цілком можливо, що ці нові формування пов'язані з попередніми оголошеннями про нові підрозділи та запланованим збільшенням кількості бригад у дивізіях", - зазначають у розвідці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Тривалість базової підготовки для окремих категорій військовослужбовців зменшено до 1 місяця із 1 травня

У Нацгвардії створили два корпуси, які очолили командири "Азову" та "Хартії"

За 22 дні т. зв. "енергетичного перемир’я" окупанти вбили у 2,5 раза більше українців, ніж за такий самий період до того

У ЦПД спростували дезінформацію щодо 4,8 тис. загиблих у Курській області військових з інших країн

Раді пропонують продовжити строк дії воєнного стану

Дві безробітні жительки Київщини на замовлення ворога готували підрив будівлі поліції у Вінниці

В Курську є влучання у склад боєприпасів

Група Макфола-Єрмака працюватиме над новими енергетичними та технологічними санкціями проти РФ

Окупанти за 9 місяців вчинили 28 тис злочинів, з них майже 27 тис. воєнні, загинуло 57 дітей – Нацполіція

Внаслідок обстрілу в Покровську є загиблий та поранений

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА