Інтерфакс-Україна
19:08 22.03.2024

Клуб експертів провів семінар із першої медичної допомоги для журналістів і блогерів

1 хв читати
Клуб експертів провів семінар із першої медичної допомоги для журналістів і блогерів

Аналітичний центр "Клуб експертів" за підтримки медичного центру ADONIS провів семінар із першої медичної (домедичної) допомоги для журналістів і блогерів.

Як повідомляє Клуб експертів у своєму пресрелізі, семінар містив лекції та практичні заняття, які дають змогу підготуватися до ефективних дій в екстремальних ситуаціях, а також оволодіти навичками першої допомоги для тих, чия діяльність відбувається в ризикованих умовах.

Під час семінару анестезіолог Маріанна Болук ознайомлювала учасників, зокрема, з методами зупинки кровотечі, встановлення турнікетів і підтримки життєдіяльності.

"Війна значно підвищила ризики для журналістів, тому розвиток навичок першої допомоги має бути частиною їхнього професійного розвитку. Наші колеги постійно наражаються на ризик і несуть велику відповідальність. Тому ми прагнемо надати їм не лише інформацію, а й засоби для порятунку життя", - наголосив засновник Experts Club Максим Уракін.

Він зазначив, що "Клуб експертів" планує проводити такі тренінги також для представників інших професій, пов'язаних із підвищеним ризиком під час війни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попередньо шестеро загиблих і кілька десятків поранених під час протестів у Ірані – ЗМІ

Дві пожежі зафіксовано в Запоріжжі внаслідок атаки ворожих дронів – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 97 ворожих атак - Генштаб

Міністр оборони Словаччини заявив, що Україна не буде в НАТО і матиме проблеми з перебуванням в ЄС - ЗМІ

У аеропорту Варшави затримано українця за підозрою у намірі вчинити диверсію – ЗМІ

Україна очікує від Чехії оцінки сумісності антиукраїнських заяв спікера Палати депутатів із займаною ним посадою - ЗМІ

РФ намагається переконати США, що достатньо припинити вогонь в день виборів, повідомив Бевз

Сили оборони України завдають ударів виключно по військових цілях РФ - Генштаб про заяву Сальдо

Ворог окупував 0,72%України за 2025 рік – DeepState

Сибіга привітав Кіпр із початком головування у Раді ЄС, Францію - у G7, Швейцарію - в ОБСЄ, наголосив на продовженні співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА