Інтерфакс-Україна
15:08 21.02.2024

МЗС Польщі про антиукраїнські гасла на протестах фермерів: закликаємо організаторів виявити і виключити ініціаторів

1 хв читати
МЗС Польщі про антиукраїнські гасла на протестах фермерів: закликаємо організаторів виявити і виключити ініціаторів

У Міністерстві закордонних справ Польщі занепокоєні антиукраїнськими гаслами, що з'явилися на протестах фермерів, і закликають організаторів протестів виявити та виключити зі свого руху ініціаторів таких і подібних до них акцій.

"Міністерство закордонних справ із надзвичайним занепокоєнням відзначає появу під час нещодавніх сільськогосподарських блокад антиукраїнських гасел і гасел, що прославляють Володимира Путіна і війну, яку він веде. Такі дії виставляють Польщу - країну, що першою надала допомогу Україні, і поляків, які приймали українських біженців, - у поганому світлі", - заявив прессекретар польського МЗС Павел Вронський.

Також наголошується, що ці гасла дискредитують самих організаторів протестів. У міністерстві вважають, що "це спроба екстремістських і безвідповідальних груп, можливо, під впливом російських агентів, захопити сільськогосподарський протестний рух", і закликають організаторів протестів "знайти та виключити зі свого руху небагатьох ініціаторів таких і подібних акцій".

"Нинішнє становище польських фермерів - це результат агресії Володимира Путіна проти України та дезорганізації світової економіки, а не того, що українці захищаються від агресії", - наголосили в МЗС. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих внаслідок ракетно-дронової атаки на Київ зросла до 32 - Кличко

Льодову арену у Білій Церкві пошкоджено внаслідок ворожої ракетно-дронової атаки - НОК

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

УДО стверджує, що діяло відповідно до чинного законодавства щодо працівників НАБУ

Кабмін зняв заборону на добровільні маркетингові послуги аптекам

У Києві та області без світла залишаються понад 0,5 млн споживачів – глава Міненерго

Система "е-ТТН" відтепер доступна в Україні – заступник міністра

РФ дронами атакувала газовидобуток та одну з ТЕЦ "Нафтогазу" - Корецький

В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС

Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА