Інтерфакс-Україна
01:08 07.01.2024

Силами ППО збито 7 БпЛА, які атакували ввечері Дніпропетровську область

1 хв читати
Силами ППО збито 7 БпЛА, які атакували ввечері Дніпропетровську область

 Силами ППО збито 7 БпЛА, які атакували ввечері Дніпропетровську область, повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак у ніч на 7 січня.

"За сьогоднішній вечір в області було знищено 7 ворожих безпілотників - у Дніпровському та Нікопольському районах", - інформував він у Телеграм-каналі.

Раніше очільник Дніпропетровщини повідомив: "Росіяни атакували Дніпро безпілотниками. На жаль, не без наслідків. Було влучання в будинок, де проживали 22 сім'ї. На щастя, ніхто не постраждав. Врятували 6 осіб, із них двоє - діти".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рятувальники деблокували жінку з-під завалів на Запоріжжі – МВС

Альтернативні транспортні маршрути через Дністер створені на Одещині – заступник керівника ОП

Трипільська та Зміївська ТЕС "Центренерго" зазнали понад 200 влучань, втрати від яких у 2024р. становлять понад 12,5 млрд грн – голова НР

На Рівненщині сталася масштабна ДТП на трасі М-06 Київ — Чоп у напрямку Києва

Чоловіка поранено на Миколаївщині через російське бомбардування

Мінрозвитку заявляє про забезпечення проїзду до південного заходу Одещини для екстрених служб, продуктів та пошти

РФ зранку завдала ударів по резервуарах у порту "Південний"

У Волгоградській області РФ вийшов з ладу магістральний газопровід "Центральна Азія — Центр"

Порошенко забезпечив 24 бригади Сил оборони шинами та мобільними шиномонтажами

Оголошено про підозру судді райсуду, яка збила двох дітей у Харкові

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА