Інтерфакс-Україна
18:32 01.09.2023

ЗСУ завдали удару по складах матеріально-технічного забезпечення ворога на Донеччині - Стратком

1 хв читати
ЗСУ завдали удару по складах матеріально-технічного забезпечення ворога на Донеччині - Стратком

У п'ятницю, 1 вересня, Збройні сили України завдали удару по складах матеріально-технічного забезпечення та боєприпасів супротивника, розташованих у Доломітному Донецької області, повідомили в управлінні стратегічних комунікацій ЗСУ.

"Близько 9:00 ЗСУ завдали удару по складах матеріально-технічного забезпечення і боєприпасів окупантів у селищі Доломітне в Донецькій області", - йдеться в повідомленні, розміщеному в телеграм-каналі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд погодив графік оновлення НР та правлінь енергокомпаній – депутат

Темпи просування ворога на минулому тижні зросли на 66%, під Гуляйполем окуповано 81 кв. км – DeepState

Мінсоцполітики: Заявки на дітей у програмі "Зимова підтримка" перетнули мільйон

Макрон: Шлях України до ЄC потребуватиме реформ щодо верховенства права та боротьби з корупцією, та я вірю в рішучість українського народу

ЄC має продовжувати надавати Україні передбачувану та стабільну фінансову підтримку - Макрон

Зеленський: новий рівень ППО SAMP-T буде працювати проти балістики ворога

Французький Alstom та "Укрзалізниця" підписали контракт про постачання 55 електровозів в Україну - Макрон

"Голос" виступає за відставку уряду Свириденко – заява

Україна отримає від Франції 8 систем ППО SAMP-T та 100 літаків Rafale – Зеленський

Україна розраховує, що зможе домовитися щодо використання заморожених активів РФ на власне виробництво

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА