Інтерфакс-Україна
16:13 18.08.2023

Українські воїни знищили російський комплекс спостереження "Муром-П" і чотири польові склади з боєприпасами на бахмутському напрямку - Череватий

1 хв читати
Українські воїни знищили російський комплекс спостереження "Муром-П" і чотири польові склади з боєприпасами на бахмутському напрямку - Череватий

На бахмутському напрямку за добу українські воїни знищили російський комплекс спостереження "Муром-П" і чотири польові склади з боєприпасами, також було вбито 55 окупантів, 106 дістали поранення, повідомив речник Східного угруповання військ Збройних сил України зі стратегічних комунікацій Сергій Череватий.

"Ворог активно чинить спротив. 560 разів за цю добу завдавав ударів усіма видами артилерії: від мінометів до РСЗВ. Три авіанальоти здійснив на цьому напрямку. Відбулося дев'ять бойових зіткнень, унаслідок яких 55 окупантів знищено, 106 поранено", - сказав Череватий в ефірі національного телемарафону в п'ятницю.

Крім того, українські сили знищили ворожий танк, бронетранспортер, один самохідний міномет 2С4 "Тюльпан", протитанковий ракетний комплекс, дві гармати і чотири польові склади з боєприпасами.

"А також, що важливо - російський комплекс спостереження "Муром-П", - повідомив Череватий.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ вдарила по пологовому будинку Запоріжжя, попередньо, вже двоє постраждалих

1-й корпус НГУ "Азов" заявив про незгоду із судовим рішенням, яке визнає незаконною передачу земель для НВМК

У Вінниці невідомий влаштував стрілянину по групі оповіщення ТЦК та СП

Росіяни масовано вдарили по Сумщині - ДСНС

В Одеській області повернули світло 300 тис. родин, без світла ще 33,1 тис. – ДТЕК

Маск про несанкціоноване використання Starlink на російських ударних БпЛА: Схоже, заходи, яких ми вжили дали результат

Укрзалізниця повідомила про ситуацію із залізничним сполученням в небезпечних районах

Росія випустила по Україні за січень понад 6000 БпЛА, близько 5500 КАБ та 158 ракет - Зеленський

Понад 1500 будинків у Києві підключили до теплопостачання впродовж ночі – Кличко

Захисники України в ніч на 1 лютого знищили або подавили 76 з 90 засобів повітряного нападу росіян

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА