Інтерфакс-Україна
06:43 12.07.2023

Українська авіація завдала 15 ударів по живій силі окупантів

1 хв читати
Українська авіація завдала 15 ударів по живій силі окупантів

Авіація сил оборони України завдала за минулу добу 15 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння і військової техніки російських окупантів і чотири удари - по зенітно-ракетних комплексах ворога.

Про це повідомляється в оперативній інформації щодо російського вторгнення станом на 6:00 середи, опублікованій на сторінці Генерального штабу Збройних сил України у фейсбуці.

Українські підрозділи ракетних військ і артилерії за добу вразили три пункти управління, десять артилерійських засобів російських окупантів на вогневих позиціях, один засіб протиповітряної оборони та одну станцію радіоелектронної боротьби противника.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський вважає необхідною присутність міжнародних військ в Україні як частину гарантій безпеки

Зеленський: Для прийняття 20-пунктного мирного плану може бути створена чотиристороння робоча група за участю РФ

Ворог просунувся у Мирнограді, а також біля Червоного Лиману, Філії та Гуляйполя - DeepState

Зеленський: Про створення демілітаризованої зони на лінії розмежування наразі не йдеться

Одеські поліцейські встановили військовослужбовців РТЦК та СП, які побили військового, звільненого з полону

Технічний моніторинг припинення вогню забезпечуватимуть наші партнери – Зеленський

СБУ затримала агента російських та білоруських спецслужб, який коригував атаки по київських ТЕЦ

До "Мрії" доєдналася кожна 5-та школа України - Міносвіти

США і Європа продовжать допомагати Україні, якщо не вдасться дипломатично дотиснути РФ, – Зеленський після зустрічі з Трампом

Двоє російських солдатів 21 грудня розстріляли сімох цивільних осіб у Покровську – проєкт "Хочу жить"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА