Інтерфакс-Україна
12:29 19.06.2023

Росія перекидає частини угруповання військ "Дніпро" для посилення запорізького та бахмутського напрямків - британська розвідка

1 хв читати
Росія перекидає частини угруповання військ "Дніпро" для посилення запорізького та бахмутського напрямків - британська розвідка

Протягом останніх 10 днів Росія, ймовірно, почала перекидати частини свого угруповання військ "Дніпро" зі східного берега Дніпра для посилення запорізького і бахмутського напрямків, вважають у британській розвідці.

"Передислокація угруповання "Дніпро", імовірно, відображає думку Росії про те, що велика українська атака через Дніпро тепер менш імовірна після руйнування Каховської греблі та спричиненої цим повені", - ідеться у зведенні, оприлюдненому в твіттері Міністерства оборони Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

На думку фахівців, це потенційно задіє кілька тисяч військовослужбовців 49 армії, включно з її 34 окремою мотострілецькою бригадою, а також підрозділи Повітрянодесантних військ і морської піхоти.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нацполіція: директору будівельної компанії на Херсонщині повідомлено про підозру у привласненні 5 млн грн на укриття

У застосунку "Київ Цифровий" проходить опитування про найменування 4 скверів столиці

Прем’єр Нідерландів: Протестувальники в Ірані заслуговують на нашу підтримку

Освітній омбудсмен про напад в київській школі: Заклади освіти мають бути безпечним простором для дітей і педагогів

НАЗЯВО і Міносвіти: у 2025 році плагіат виявлено в 10 дисертаціях, 8 осіб позбавлено наукових ступенів

Аварійні відключення світла діють по всьому Києву – ДТЕК

Україна має отримати свої перші БМП Lynx KF41 вже на початку 2026 року – Rheinmetall

Трамп: у Зеленського немає козирів, в нього є лише Дональд Трамп

Сибіга: війна триває вже довше за радянсько-німецьку, водночас агресор не досяг жодної стратегічної цілі

Держкіно та Мінкультури необхідно надати повноваження визначати, чи несе фільм загрозу нацбезпеці - голова УКА Іллєнко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА