Інтерфакс-Україна
12:53 26.05.2023

Міжнародна система захисту прав людини потребує кардинальних змін - Лубінець

1 хв читати
Міжнародна система захисту прав людини потребує кардинальних змін - Лубінець

Міжнародна система захисту прав людини потребує кардинальних змін, вважає уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.

"Зараз немає іншого шансу в нас, українців, вижити, окрім як воювати, а в міжнародної громадськості, яку створено, щоб захищати права різних категорій громадян країн на планеті, - змінюватися кардинально", - сказав Лубінець на 15-му Київському безпековому форумі, організованому фондом Арсенія Яценюка "Відкрий Україну".

Він наголосив, що війна Росії проти України показала, що міжнародної системи захисту прав людини не існує.

"Ми зараз живемо в той час, коли країна-агресор усім показує, що міжнародне гуманітарне право, Женевські конвенції, конвенція про захист прав дітей - це папірці, які можна використовувати як папірці", - зазначив омбудсмен.

За словами Лубінця, місії ООН не можуть поїхати на територію РФ і повернути українських дітей, не можуть забезпечити захист прав військовополонених і цивільних заручників.

"Вони можуть тільки говорити, що Росія нас не допускає, Росія не виконує Женевських конвенцій", - зазначив Лубінець.

Щорічний Київський безпековий форум відбувається 25-26 травня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міжнародна федерація шахів має намір допустити росіян до турнірів із національною символікою

На Одещині після масованих ударів РФ усі служби працюють у цілодобовому режимі

Віткофф заявив про "значний прогрес" на україно-американських перемовинах за участі Зеленського

МВС: До 14 осіб зросло кількість постраждалих у Запоріжжі внаслідок ворожих обстрілів

Українська та американська делегації продовжать переговори щодо України в Берліні у понеділок

Країни ЄС поблизу кордонів РФ планують посилення обороноздатності через загрозу з боку Росії

У Києві до кінця доби та вранці понеділка очікується туман

МЗС України вітає звільнення 123 політв’язнів у Білорусі, серед них - п’ятеро українців

Зеленський подякував Макрону за підтримку України на тлі перемовин щодо завершення війни

У понеділок у більшості регіонів України очікуються погодинні відключення електроенергії - Укренерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА