Інтерфакс-Україна
08:02 02.05.2023

США з 12 травня скасовують вимогу вакцинації від COVID-19 для тих, хто прибуває в країну

1 хв читати
США з 12 травня скасовують вимогу вакцинації від COVID-19 для тих, хто прибуває в країну

Адміністрація США анонсувала скасування з 12 травня вимоги щодо обов'язкової вакцинації від коронавірусу для іноземних громадян, які прилітають у країну.

"Ми оголошуємо, що адміністрація після закінчення 11 травня скасує вимогу про обов'язкову вакцинацію проти COVID-19 для працівників федеральних відомств, федеральних працівників за контрактом і пасажирів, які прибувають міжнародними повітряними рейсами", - ідеться в заяві Білого дому.

США почали вимагати від іноземців, які в'їжджають у країну, свідоцтво про повне проходження вакцинації проти COVID-19 із листопада 2021 року. Водночас приймаються тільки довідки про зроблене щеплення вакцинами, схваленими медичним регулятором США або ВООЗ.

У квітні 2023 року президент США Джо Байден скасував дію режиму надзвичайного стану в країні, запровадженого 2020 року через COVID-19.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

Зеленський про ситуацію в Ірані: Режим, який убив стільки людей, не заслуговує на існування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА