Інтерфакс-Україна
08:10 10.02.2023

"Укроборонпром" розпочав спільне виробництво мін 120 мм спільно з країною-членом НАТО

1 хв читати
"Укроборонпром" розпочав спільне виробництво мін 120 мм спільно з країною-членом НАТО

Держконцерн "Укроборонпром" та одна з країн-членів НАТО почали спільно виробляти міни калібру 120 мм, днями було укладено контракт із Міноборони України на постачання цих засобів ураження.

"120-мм міни виробляються за сучасними технологіями. Виробничі потужності розосереджені, зокрема їх частина розташована в одній з європейських держав", - йдеться в повідомленні "Укроборонпрому" на його сайті.

Згідно з ним, цей боєприпас гарантовано вражає ворожу піхоту в радіусі від 25 до 60 м, а розліт уламків може досягати 250 м. Крім цього, 120-мм міна здатна руйнувати інженерні споруди та легкоброньовану техніку.

Уточнюється, що 120-мм міномет є одним із найбільш поширених в Україні видів артилерійської зброї та здатний вражати цілі на відстані до 7 км, а сучасними боєприпасами – понад 8 км.

"Укроборонпром" нагадав, що раніше вже розпочав за кордоном серійне виробництво 82-мм мінометних пострілів.

"Якщо 82-мм міна виробляється за вдосконаленою фахівцями підприємств "Укроборонпрому" технологією руками співробітників підприємств концерну, але за межами України, то 120-мм міна є спільним із західними союзниками продуктом-засобом ураження", - йдеться в релізі.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Розгляд апеляцій на запобіжний захід Тимошенко призначено на 26 січня – АП ВАКС

Українські виробники цементу потребують рівних умов з європейськими колегами в рамках запровадження СВАМ

Зеленський прибув до Швейцарії, орієнтовно о 13:00 планується зустріч із Трампом – прессекретар

Кабмін звільнив 5 заступників міністра оборони

Верховний суд залишив без руху касаційну скаргу за позовом до НВМК про скасування дозволу на виконання будівельних робіт

Президент Зеленський на шляху до Давосу – радник

Петиція до Кабміну про впровадження повноцінної сексуальної освіти у шкільну програму набрала лише 113 голосів

Генпрокурор призначив обирати керівника САП адвоката Шевчука, причетного до незаконної переправки ухилянтів за кордон – ЦПК

Віткофф: створення зони "вільної від мит" на території України може стати "переломним моментом" для економіки країни

Україна виправила липневу помилку з НАБУ, партнерам варто виправити помилки щодо непоставки ракет – віцепрем’єр Качка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА