Інтерфакс-Україна
10:54 03.02.2023

Президент Євроради Мішель прибув до Києва

1 хв читати
Президент Євроради Мішель прибув до Києва

Президент Європейської ради Шарль Мішель повідомив про прибуття до Києва для участі у 24-му саміті ЄС-Україна, що відбудеться у Києві у п'ятницю.

"Повернувся до Києва на саміт ЄС-Україна за участю голови Європейської комісії (ЄК) Урсули фон дер Ляєн, президента України Володимира Зеленського та голови дипломатії ЄС Жозепа Борреля. Наша рішучість не слабшає. Ми підтримуватимемо вас на кожному етапі вашого шляху до ЄС", - написав він у твіттері.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр

Кількість знищених посилок та вантажів внаслідок удару по терміналу "Нової пошти" на Харківщині 13 січня сягнула 3 тис., а сума збитків - близько 9,5 млн грн

Буданов про мирний процес: Ми рухаємося; стриманий оптимізм - це той термін, який би я використав

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА