Інтерфакс-Україна
12:39 30.01.2023

Кількість поранених після вчорашніх обстрілів Херсону зросла до десяти

1 хв читати

Кількість поранених унаслідок обстрілу Херсону в неділю збільшилася до десяти осіб, повідомляє Херсонська міська рада у телеграм-каналі у понеділок.

"Оновилася інформація щодо постраждалих після вчорашніх ударів по місту: стало відомо про десятьох осіб, що отримали поранення різного ступеня тяжкості, троє осіб - загинули", - йдеться у повідомленні.

"30 січня російські війська вже здійснили два обстріли Херсону. Було зруйновано гараж, пошкоджено житлові будинки, автомобіль та мережу електропередач. Загиблих та постраждалих немає", - інформує Херсонська міська рада.

Раніше прокуратура повідомляла про п'ятьох поранених і трьох загиблих.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Війську передано 2,2 млн дронів різного типу за останні пів року - Шмигаль

Французькі слідчі знайшли гараж, де грабіжники ховали вкрадені з Лувру коштовності

Російського військового на позивний "Алтай", причетного до розстрілу українських військовополонених, засуджено до довічного ув'язнення

Шмигаль: у 30 разів було збільшено пряме фінансування бойових підрозділів у 2025р

Шмигаль закликав нардепів підтримати законопроєкт щодо нових контрактів для військових

Рада підтримала подання президента про звільнення голови СБУ Малюка

Російські військові ударили по обʼєктах "Запоріжжяобленерго" та важко поранили двох працівниць

Рада звільнила Федорова з посади першого віце-прем’єр-міністра – міністра цифрової трансформації

У 2025 році Україна отримала 23 системи ППО великої і середньої дальності та 11 тисяч ракет до цих систем - Шмигаль

Рада звільнила міністра оборони Шмигаля

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА