Інтерфакс-Україна
08:59 11.01.2023

На гасіння пожежі на складі піротехніки, спричиненої ворожим обстрілом Харкова, рятувальникам знадобилося понад 2,5 години

1 хв читати
На гасіння пожежі на складі піротехніки, спричиненої ворожим обстрілом Харкова, рятувальникам знадобилося понад 2,5 години

Рятувальники загасили пожежу, що виникла на складі піротехніки в Харкові внаслідок ворожого обстрілу близько 23:00 10 січня.

"Близько 23:00 ворог здійснив ракетний обстріл по місту Харкову. Одна з ракет влучила до одноповерхової складської будівлі, внаслідок чого сталася пожежа на площі понад 1000 кв.м. Пожежу ліквідовано о 01:41", - повідомляє пресслужба ГУ ДСНС у Харківській області.

На місці події працювали 4 одиниці пожежно-рятувальної техніки та 25 фахівців особового складу ДСНС.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Цивільний постраждав внаслідок удару російського дрону по автівці в Харківській області

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії, Трамп пояснив причину

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії

Ситуація в енергосистемі України через удари перебуває в найгіршому стані як мінімум з вересня 2024р – МАГАТЕ

Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров

Україна і Китай обговорили посилення торговельно-економічної співпраці

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

Свириденко пообіцяла повне ресурсне забезпечення Одещини після обстрілу

Рух у центрі Києва тимчасово обмежать в суботу – Управління держохорони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА