09:16 29.12.2022

Низка обленерго повідомила про аварійні відключення через загрозу ракетних ударів

1 хв читати
Низка обленерго повідомила про аварійні відключення через загрозу ракетних ударів

Через загрозу ракетних атак аварійні відключення електроенергії застосовано у Житомирській та Сумській областях, повідомили оператори систем розподілу "Житомиробленерго" та "Сумиобленерго" на своїх сторінках у фейсбуці.

Зі свого боку, про можливість застосування аварійних відключень уже попередили "Черкасиобленерго" та "Миколаївобленерго".

Як повідомлялося, ДТЕК повідомив про аварійні відключення у Дніпропетровській та Одеській областях через ракетні атаки, що розпочалися вранці четверга. Такі відключення застосовано, щоб уникнути тяжких наслідків у разі влучення ракет в енергоінфраструктуру.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський анонсував візит представників команди Трампа в Україну на цьому тижні

Лісового викличуть у Раду через незадовільну роботу по імплементації закону про дошкільну освіту

Кількість страховиків в Україні у січні -2025 не змінилася

Антикорупційні органи виявили понад $6 млн мільйонів доларів корупційних коштів у справі Київради

Окупанти ударили 10 авіабомбами по селу в Запорізької області

Лісового викличуть у Раду через незадовільну роботу по імплементації закону про дошкільну освіту - Бабак

Голова освітнього комітету відзначає незадовільність роботи Міносвіти в питання реалізації закону про дошкільну освіту

НСАУ закликає провести відкритий загальнонаціональний архітектурний конкурс на проєкт Національного військового меморіального кладовища

Правоохоронці викрили посадовців КЕУ ЗСУ на привласненні майже 124 млн грн бюджетних коштів, виділених на потреби військових

Заяви Трампа і Волца свідчать про відсутність реального плану завершення війни, вважають аналітики КБФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА