Інтерфакс-Україна
13:41 21.11.2022

Будівля СБУ в Херсоні може бути підірвана через неможливість виконати її повне розмінування - депутат облради

1 хв читати

Будівля Служби безпеки України в Херсоні може бути підірвана через неможливість здійснити її повне розмінування, повідомив депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.

"Є повідомлення від ДСНС, що сьогодні все-таки буде ухвалено вимушене рішення про підрив будівлі Служби безпеки України, як це сталося з будівлею Національної поліції", - розповів Хлань на онлайн-брифінгу в медіацентрі "Україна" (Київ) у понеділок.

За словами депутата, російські окупанти залишили в будівлі СБУ таку кількість мін, що немає змоги виконати її повне розмінування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА