Інтерфакс-Україна
20:30 16.08.2022

Увечері окупанти обстріляли Харків із "Торнадо", пошкоджено трамвайне депо

1 хв читати
Увечері окупанти обстріляли Харків із "Торнадо", пошкоджено трамвайне депо

У вівторок, близько 17 години, російські окупаційні війська обстріляли Салтівський район Харкова.

"Попередньо обстріл проводився із РСЗВ "Торнадо" з напряму Липців (тимчасово окупованого села під Харковом - ІФ). У результаті обстрілу пошкоджено трамвайне депо. Крім того, у гаражному кооперативі виникла пожежа площею близько 100 кв.м.", - повідомляє пресслужба Харківської облпрокуратури.

Під процесуальним керівництвом Салтівської окружної прокуратури Харкова розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів і звичаїв війни (ч.1 ст.438 КК України). Надалі матеріали кримінального провадження будуть передані за підслідністю до Управління СБУ у Харківській області.

 

 

ОСТАННЄ

США розпочали атаку на Іран – CENTCOM

Уряд підтримав законопроєкт про утвердження української ідентичності як засади державної політики – Бідний

Уже 12 постраждалих у Павлограді внаслідок російської атаки по багатоповерхівці

Троє постраждалих унаслідок атаки ворожих КАБ на Запоріжчині

Мешканець прикордоння Харківщини шпиталізований у важкому стані через підрив на міні

Директор УЦОЯО Вакуленко: аудіофрагмент, який поширюється в соцмережах, є змонтованим і не відповідає дійсності

Гнатов: влада шукає механізми демобілізації та готує рішення щодо підвищення виплат військовослужбовцям

Кабмін призначив Філевську заступницею міністра культури

Трамп: США забезпечили прохід понад 100 млн барелів нафти через Ормузьку протоку

Двоє підлітків постраждали внаслідок вибух невідомого предмету на Сумщині – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА