Інтерфакс-Україна
18:55 16.08.2022

Зеленський перед війною відмовився їхати з Києва та намагався запобігти паніці - The Washington Post

1 хв читати
Зеленський перед війною відмовився їхати з Києва та намагався запобігти паніці - The Washington Post

Президент України Володимир Зеленський перед широкомасштабним вторгненням Росії відмовився перемістити уряд із Києва і намагався запобігти паніці в суспільстві, пише газета The Washington Post у статті "Шлях до війни: США щосили намагалися переконати союзників і Зеленського у ризику вторгнення".

Зеленський, пише газета, не погоджувався на заклики перемістити свій уряд і наполягав на тому, щоб не сіяти паніку в суспільстві. На цьому шляху, вважав він, чекає поразка.

"Не можна просто сказати мені: "Слухай, ти маєш почати готувати людей зараз і сказати їм, що вони мають відкладати гроші, вони мають запасатися продуктами", – нагадав Зеленський.

"Якби ми повідомили про це - а цього хотіли деякі люди, яких я не називатиму, - то я з жовтня минулого року втрачав би $7 млрд на місяць, а в той момент, коли росіяни справді напали, вони нас захопили б за три дні. …Загалом наше внутрішнє передчуття було правильним: якщо ми посіємо хаос серед людей перед вторгненням, росіяни нас зжеруть. Тому що під час хаосу люди тікають із країни".

Для Зеленського рішення залишити людей у країні, де вони могли би боротися, щоб захистити свої домівки, було ключем до відбиття будь-якого вторгнення. "Хоч би як цинічно це звучало, але це люди, які все зупинили", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія вдруге за день завдала ударів по Чорноморському порту - АМПУ

США запровадили санкції проти десяти юридичних і фізичних осіб з Ірану та Венесуели за торгівлю дронами

"Укрзалізниця" з партнерами обладнала 100 вагонів як мобільні хаби обігріву, зв’язку та дозвілля

"Укренерго" в останній день року застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

Підозрюваному в отриманні хабарів за голосування нардепу Кісєлю обрали запобіжний захід - ЗМІ

Кабмін затвердив надбавки у 50-100% викладачам усіх військових ліцеїв України

Окупанти атакували дронами Запоріжжя, є пошкодження промінфраструктури – обладміністрація

Мінкультури надало дозволи на пошукові роботи у Тернопільській та Волинській областях

ВАКС затвердив угоду про визнання вини з керівником компанії у справі про збитки "Центренерго" - САП

Кабмін затвердив оновлений склад правління АТ "Укрзалізниця" на чолі з Перцовським

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА