Інтерфакс-Україна
14:54 15.08.2022

ВР продовжила воєнний стан і загальну мобілізацію в Україні на 90 діб

2 хв читати
ВР продовжила воєнний стан і загальну мобілізацію в Україні на 90 діб

Верховна Рада затвердила продовження воєнного стану на 90 діб – до 23 листопада, повідомив член фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко.

Як уточнив член фракції "Голос" Ярослав Железняк, за відповідний законопроєкт №7664 про затвердження указу президента №573 від 12 серпня проголосували 328 народних депутатів на пленарному засіданні в понеділок.

Згідно з указом глави держави, воєнний стан в Україні триватиме з 5.30 23 серпня 2022 року терміном на 90 діб.

Водночас Железняк додав, що ВР ухвалила і законопроєкт №7665 про затвердження указу президента "Про продовження терміну проведення спільної мобілізації" (№574 від 12 серпня) на 90 діб. Це рішення також підтримали 328 парламентаріїв.

Законопроєкт №7664 передбачає затвердження указу президента №573 від 12 серпня, згідно з яким воєнний стан в Україні триватиме з 5.30 23 серпня 2022 року терміном на 90 діб.

Законопроєкт №7665 затверджує указ глави держави №574 від 12 серпня, за яким термін загальної мобілізації продовжується з 23 серпня на 90 діб.

Як повідомлялося, Зеленський підписав указ №64/2022 "Про введення воєнного стану в Україні" 24 лютого, народні депутати затвердили його 300 голосами того самого дня. Пізніше він двічі вносив законопроєкти про продовження воєнного стану терміном іще на 30 днів, Верховна Рада підтримувала їх.

Крім того, 24 лютого Зеленський підписав указ №69/2022 "Про загальну мобілізацію", згідно з яким мобілізація проводилася протягом 90 діб від дня набуття чинності указу.

22 травня Верховна Рада продовжила термін дії воєнного стану та загальної мобілізації в Україні ще на 90 діб - до 23 серпня 2022 року.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Відсьогодні Іващенко продовжить служити країні на позиції воєнної розвідки України

Росіяни вдарили по Харкову "Іскандерами", постраждали 30 осіб

У призначенні Буданова керівником ОП є ризик отримати закриту політико-силову вертикаль — Фріз

"Рарог" розширився до рівня бригади

У Харкові вже 19 постраждалих, серед них 6-місячна дитина

Призначення Буданова керівником Офісу президента - сигнал військовим щодо можливості будувати карʼєру після війни - Арахамія

Зеленський про удар по Харкову: росіяни продовжують убивства, незважаючи на всі зусилля світу у дипломатичному процесі

Україна залучила понад $45 млрд міжнародної безпекової допомоги у 2025 році – Міноборони

СБУ: довічний вирок заочно отримав колишній гауляйтер Херсона

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 13, одна з них у важкому стані

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА