Інтерфакс-Україна
15:36 16.06.2022

Сумську область знову обстріляно з території РФ, пошкоджено сільгоспоб'єкт

1 хв читати

Російські окупанти обстріляли територію Сумської області зі своєї території у четвер удень, інформація про жертв та руйнування з'ясовується, повідомляє Державна прикордонна служба України.

"Сьогодні близько 13-ї години прикордонники зафіксували обстріл, який росіяни вели з боку села Городище Курської області. Ворог вів вогонь із реактивних систем залпового вогню. Наразі відомо, що внаслідок обстрілу пошкоджено сільгоспоб'єкт", - повідомляється на сторінці прикордонного відомства у фейсбуці.

Як повідомлялося, окупанти вночі обстріляли Сумську область із застосуванням авіації, внаслідок чого четверо людей загинули, ще шістьох поранено. Ще один обстріл відбувся вранці у четвер. Обстріляли два прикордонних райони області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Людина загинула від атаки російського дрона у Херсоні – прокуратура

Україна перейде на 2-річний циклу створення підручників і впроваджуватиме їх доставку від видавництв до шкіл - Міносвіти

Українська мова зміцнила свої позиції в соцмережах у 2025р - мовний омбудсмен

Росіяни атакували Україну більш ніж 650 дронами і понад трьома десятками ракет – Зеленський

В ГУР розповіли про головні чинники успіху операції на куп’янському напрямку

Фінансування науки на 2026р значно збільшилося, але цього все ще недостатньо - заступник міністра освіти Курбатов

Свириденко: внаслідок нічної атаки РФ найбільше постраждали енергетичні об’єкти у західних областях України

У Київі уже 5 постраждалих внаслідок ворожої атаки - КМВА

Міжнародна коаліція з науки та інновацій для України об’єднує уже 14 країн, Єврокомісію та ряд міжнародних організацій

Внаслідок російської нічної атаки на Житомирщині загинула дитина - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА