Інтерфакс-Україна
15:39 02.06.2022

Із початку бойових дій РФ здійснила 5 722 літаковильоти та 551 пуск крилатих ракет - Генштаб ЗСУ

1 хв читати
Із початку бойових дій РФ здійснила 5 722 літаковильоти та 551 пуск крилатих ракет - Генштаб ЗСУ

З початку бойових дій Росія здійснила 5 722 літакові вильоти оперативно-тактичної авіації та 551 пуск крилатих ракет типу "Іскандер" та "Калібр", повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України Олексій Громов.

"Від початку бойових дій противник загалом здійснив 5 722 літаковильоти оперативно-тактичної авіації та 551 пуск крилатих ракет типу "Іскандер" та "Калібр". З них тільки з території Республіки Білорусь було здійснено 1 211 літаковильотів, понад 20% загальної кількості, та 61 пуск крилатих ракет типу "Іскандер" з метою ураження об'єктів критичної інфраструктури України", - зазначив Громов на брифінгу в Медіацентрі "Україна-Укрінформ" у Києві у четвер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд відтермінував строки обов’язкового використання платіжних терміналів для ФОП 1-ї групи

Діяльність АРМА віднесена до координації премʼєр-міністра - Свириденко

Уряд достроково припинив повноваження члена НР НАК "Нафтогаз України" Ростислава Шурми як представника держави

Зеленський у розмові із президентом Фінляндії: У ключових розвідках світу мають володіти реальною інформацією

Олексій Зозуля призначений СЕО девелоперської компанії РІЕЛ

Зеленський обговорив з президентом Латвії військову підтримку Україні у 2026 р та поточні мирні переговори

Росіяни, ймовірно, вбили 7 цивільних у Покровську – омбудсман

Лівобережжя Києва та області може перейти з екстрених відключень до погодинних 31 грудня-1 січня – глава енергопрограм УІМ

АТ "Укроборонпром" оголошує відбір кандидатів на посади членів Наглядових рад

Сибіга: Закликаємо світ засудити провокаційні заяви Росії, спрямовані на підрив мирного процесу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА