Інтерфакс-Україна
11:34 26.04.2022

Німеччина має намір поставити Україні 50 зенітних самохідних установок "Гепард" - ЗМІ

1 хв читати
Німеччина має намір поставити Україні 50 зенітних самохідних установок "Гепард" - ЗМІ

Німеччина готується поставити Україні майже 50 зенітних самохідних установок типу "Гепард", повідомляє у вівторок газета Sueddeutsche Zeitung.

За інформацією видання, відповідну згоду має намір дати глава Міноборони ФРН Крістіне Ламбрехт на зустрічі на американській військовій базі Рамштайн у ФРН. Зустріч відбувається зараз, її організовано на запрошення США.

Повідомляється, що бундесвер таких установок уже не має, але деякі є у промислових компаній, від них і плануються постачання.

Рішення було ухвалено у понеділок. Віддати Україні "Гепарди" запропонували самі компанії. Влада затягувала, бо для установок не було амуніції, але тепер її знайшли у країн-союзників, зокрема Бразилії. Країна використовувала систему у 2014 році для гарантування безпеки чемпіонату з футболу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

21 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ворог просунувся поблизу Дронівки, Різниківки, Новоекономічного і Гуляйполя

Двоє індійських студентів загинули на фронті в Україні після примусової мобілізації з боку РФ - ЗМІ

Економіка РФ зіштовхнулася з труднощами, але Путін навряд чи змінить курс щодо війни в Україні — ЗМІ

Директор нацрозвідки США спростувала твердження про плани РФ щодо завоювання Європи та всієї України

Міжнародні делегації у складі США, Єгипту, Катару і Туреччини обговорили другий етап припинення вогню в Газі

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Путін робив ставку на Віткоффа як ключового переговорника з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Берегова охорона США захопила нафтовий танкер в міжнародних водах біля узбережжя Венесуели - ЗМІ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА