Інтерфакс-Україна
11:02 17.04.2022

На Луганщині без газу та світла понад 100 тис. людей, водопостачання відсутнє в Рубіжному та Попасній

1 хв читати
На Луганщині без газу та світла понад 100 тис. людей, водопостачання відсутнє в Рубіжному та Попасній

У Луганській області без газопостачання понад 108 тис. абонентів, без електроенергії - понад 101 тис., водопостачання відсутнє у Рубіжному, Попасній, частково Лисичанську та Сєвєродонецьку. Постійно здійснюються ремонтні роботи інфраструктури, повідомив голова ОВА Сергій Гайдай.

"Два населених пункти з газом, проте ще три знеструмили росіяни - про ситуацію в критичній інфраструктурі області. Ця ситуація змінюється щогодини. Вранці ми відновили подачу електроенергії, пізніше виявилося, що в цей час росіяни пошкодили водогін", - написав він у телеграм-каналі у неділю.

За словами Гайдая, ремонт деяких об'єктів інфраструктури відбувається за півдня, серозні ушкодження потребують декількох діб, критичні - завершення активних бойових дій. Зокрема, у суботу відновили газопостачання для 1,1 тис. сімей у двох населених пунктах, проте 8,5 тис. будинків знову знеструмлено. "Аварійні бригади та чергові електромонтери, газовики, слюсарі майже не відпочивають", - наголосив голова ОВА.

Гайдай наголосив, що без газопостачання в області залишаються 37 населених пунктів (108 109 абонентів) - 29 повністю та вісім частково. Знеструмлено 32 населені пункти - 18 повністю та 14 частково. 101 055 споживачів без електроенергії.

"Припинено подачу води до населених пунктів комунальним підприємством "Попаснянський районний водоканал". Крім того, водопостачання відсутнє у Рубіжному, Попасній, частково Лисичанську та Сєвєродонецьку", - написав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Розгляд апеляцій на запобіжний захід Тимошенко призначено на 26 січня – АП ВАКС

Українські виробники цементу потребують рівних умов з європейськими колегами в рамках запровадження СВАМ

Зеленський прибув до Швейцарії, орієнтовно о 13:00 планується зустріч із Трампом – прессекретар

Кабмін звільнив 5 заступників міністра оборони

Верховний суд залишив без руху касаційну скаргу за позовом до НВМК про скасування дозволу на виконання будівельних робіт

Президент Зеленський на шляху до Давосу – радник

Петиція до Кабміну про впровадження повноцінної сексуальної освіти у шкільну програму набрала лише 113 голосів

Генпрокурор призначив обирати керівника САП адвоката Шевчука, причетного до незаконної переправки ухилянтів за кордон – ЦПК

Віткофф: створення зони "вільної від мит" на території України може стати "переломним моментом" для економіки країни

Україна виправила липневу помилку з НАБУ, партнерам варто виправити помилки щодо непоставки ракет – віцепрем’єр Качка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА