Інтерфакс-Україна
15:48 08.04.2022

Понад 45 тис. українців незаконно депортовано до РФ та Білорусі – координатор Офісу президента

1 хв читати

Понад 45 тисяч українців незаконно депортували до Росії та Білорусі з тимчасово окупованих територій, повідомила координатор дій щодо гуманітарних коридорів від Офісу президента Тетяна Ломакіна на брифінгу в медіацентрі "Україна".

За її словами, українців примусово вивозять із Донецької, Луганської, Харківської, Херсонської областей. Також факти викрадення людей фіксували під час окупації деяких населених пунктів Київської та Чернігівської областей.

За даними Офісу президента, окупанти затримують людей під час отримання гуманітарної допомоги або коли ті намагаються евакуюватись. Відомо також про викрадення українців безпосередньо з укриттів, зокрема в Маріуполі.

Людей депортують спочатку на окуповані території Донецької області, де розміщують у фільтраційних таборах, а потім перевозять до РФ та Білорусі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА