Інтерфакс-Україна
20:07 07.04.2022

Весняний призов на строкову службу в 2022 році в Україні не проводитиметься

1 хв читати
Весняний призов на строкову службу в 2022 році в Україні не проводитиметься

Призов на строкову службу до української армії у квітні-червні 2022 року не проводитиметься, повідомляє пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

"За інформацією Генерального штабу Збройних Сил України, у 2022 році не проводитиметься весняний призов на строкову військову службу до Збройних Сил та інших військових формувань", - йдеться у повідомленні.

У ньому уточнюється, що у зв'язку з військовою агресією РФ та з метою забезпечення оборони держави, підтримки бойової та мобілізаційної готовності ЗСУ та інших військових формувань указом президента України від 24 лютого 2022 року № 69/2022 "Про загальну мобілізацію" в державі оголошено загальну мобілізацію .

"Під час проведення в Україні загальної мобілізації, комплектування вакантних посад у Збройних силах України та інших військових формуваннях здійснюється за рахунок надходження військовозобов'язаних та резервістів. Таким чином, потреби у проведенні чергового призову громадян України на строкову військову службу у квітні-червні 2022 року немає", - підсумували в Генштабі.

Джерело: https://www.mil.gov.ua/news/2022/04/07/prizov-na-strokovu-vijskovu-sluzhbu-do-vijska-u-kvitni-chervni-potochnogo-roku-ne-provoditimetsya- generalnij-shtab-zsu/

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 207 ворожих атак – Генштаб

Обговорили із Рютте PURL, реалізацію домовленостей G7 та ліцензії США на виробництво ППО – Зеленський

Зеленський підтвердив оборонний пакет від Нідерландів на 500 млн євро та подякував за підтримку

Зеленський провів координаційну розмову з Трампом і Макроном, під час якої підсумували перемовини на саміті G7

Міноборони та Львівський ТЦК заперечили причетність керівництва до затримання Лавриненка

Зеленський прибув з візитом до Брюсселя: заплановано зустрічі із лідерами НАТО, ЄС та Бельгії щодо посилення підтримки України

Зеленський обговорив зі Стуббом підсумки саміту G7, реалізацію домовленостей та посилення ролі Європи у переговорах щодо завершення війни

"Укрзалізниця" призначає додатковий швидкісний поїзд Київ-Львів 23 та 24 червня через високий попит

Повоєнна економіка України має стати найліберальнішою та найконкурентнішою в ЄС – Буданов

Україна заперечує причетність до атаки на автобус у Брянській області – Лубінець

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА