Інтерфакс-Україна
11:25 24.03.2022

Унаслідок авіаобстрілу житлового району Охтирки пошкоджено понад 15 будинків, одна людина загинула

1 хв читати
Унаслідок авіаобстрілу житлового району Охтирки пошкоджено понад 15 будинків, одна людина загинула

Унаслідок ракетного обстрілу російськими військами в ніч на четвер в Охтирці Сумської області зруйновано та пошкоджено щонайменше 15 багатоповерхових та приватних будинків, одна людина загинула, повідомляє Офіс генерального прокурора.

"За даними слідства, 24 березня 2022 року близько 00:28 збройні сили Російської Федерації, застосовуючи засоби ведення війни, які заборонені міжнародним правом, здійснили авіаційне бомбардування житлового мікрорайону в м. Охтирка на Сумщині", - йдеться в повідомленні в телеграм-каналі в четвер.

В Офісі генпрокурора інформують, що внаслідок авіаобстрілу зруйновано та пошкоджено щонайменше 15 житлових багатоповерхових та приватних будинків, об'єктів цивільної інфраструктури, лінії електромереж. "За попередніми даними, загинув один цивільний чоловік", - йдеться в повідомленні.

За процесуального керівництва Охтирської окружної прокуратури здійснюється досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 438 КК України).

ОСТАННЄ

Українська делегація найвищого рівня братиме участь у форумі в Давосі, будуть контакти з США - Сибіга

Поліція затримала мешканця Києва, який нападав на "обмінники" з іграшковим пістолетом

Глава МВС: На лінію 112 можна повідомити про відсутність тепла, води та електрики

Комендантська година не скасовується, але будуть винятки, – віцепремʼєр Кулеба

СБУ: викрито ще 9 схем для ухилянтів, серед фігурантів - заступниця декана вишу, лікарі та військові ТЦК

В уряді Польщі назвали кількість МіГ-29, які Варшава передасть Україні

Сильні морози утримаються в Україні найближчими днями, місцями невеликий сніг, на дорогах ожеледиця

Рада ухвалила постанову про посилення ролі української мови

Посадовців "Укртрансбезпеки" викрито на сприянні перевізникам за гроші

Рада з другої спроби викликала Калмикову для доповіді з питання бронювань у НВМК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА