Інтерфакс-Україна
18:41 14.03.2022

Мінсоцполітики попереджає про небезпеку потрапляння в ситуацію торгівлі людьми для дівчат та жінок, які перетинають кордон через війну

1 хв читати

Міністерство соціальної політики попереджає про небезпеку потрапляння в ситуацію торгівлі людьми для дівчат та жінок, які перетинають державний кордон у зв'язку з воєнними діями на території України.

"Мінсоцполітики спільно з урядовою уповноваженою з питань гендерної політики ініціювало розробку та розповсюдження пам'яток для дівчат та жінок, які перетинають державний кордон у зв'язку з воєнними діями на території України, з метою запобігання торгівлі людьми. Листівки розроблено за підтримки проєкту "Супровід урядових реформ в Україні" (SURGe), що фінансується урядом Канади та впроваджується Alinea International", - йдеться в повідомленні пресслужби міністерства.

Зазначено, що Мінсоцполітики звернулося до Закарпатської, Львівської, Чернівецької облдержадміністрації, а також до адміністрації Державної прикордонної служби з проханням поширити листівки в пунктах пропуску через державний кордон та пунктах контролю.

Також міністерство звернулося до Державної служби України з надзвичайних ситуацій із проханням включити до SMS-розсилки інформацію про правила безпеки з метою запобігання торгівлі людьми в умовах війни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

10 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ціна срібла оновила рекорд, перевищивши $60 за унцію

Папа Лев XIV закликав до продовження діалогу задля досягнення справедливого миру в Україні - ЗМІ

Переговори про передання Україні винищувачів МіГ-29 взамін за доступ до дронових й ракетних технологій тривають – Генштаб Війська Польського

Міноборони Великої Британії повідомило про загибель військовослужбовця в Україні

Постпред України заявив на Радбезі ООН, що Україна не торгує суверенітетом і територією

Російський НПЗ у Сизрані припинив роботу внаслідок пошкодження українськими дронами - ЗМІ

Очільник Міненерго звільнив всіх членів наглядової ради УРМ

Співробітник ТЦК у Львівській області зазнав нападу і був травмований під час перевірки документів – ОК Захід

Сили оборони відбили з початку доби 164 ворожі атаки - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА