Інтерфакс-Україна
23:49 15.02.2022

Байден: Ми маємо дати дипломатії всі шанси на успіх, але Захід не приноситиме в жертву основні принципи

1 хв читати
Байден: Ми маємо дати дипломатії всі шанси на успіх, але Захід не приноситиме в жертву основні принципи

Треба дати дипломатії всі шанси на успіх, але Захід не приноситиме в жертву основні принципи, заявив президент США Джо Байден.

"Учора російський уряд публічно запропонував продовжувати дипломатію. Я згоден: ми повинні дати дипломатії всі шанси на успіх, і я вважаю, що є реальні шляхи вирішити наші відповідні занепокоєння щодо безпеки", - сказав Байден, під час виступу в Білому Домі у вівторок.

За його словами, США надали конкретні ідеї щодо створення безпекового середовища в Європі.

"Ми пропонуємо нові заходи контролю над озброєннями, нові заходи транспарентності, нові заходи зі стратегічної стабільності. Ці заходи застосовуються до всіх сторін: і НАТО, і Росії", - пояснив Байден.

Водночас президент наголосив, що Захід не приноситиме в жертву основні принципи.

"Нації мають право на суверенітет і територіальну цілісність, вони мають свободу обирати свій курс і вибирати, з ким їм асоціюватися. Але це все ж таки залишає багато простору для дипломатії та деескалації", - заявив Байден.

Він запевнив, що США продовжать дипломатичні зусилля у тісних консультаціях із партнерами-союзниками.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА