Інтерфакс-Україна
19:07 31.10.2021

Російські найманці на Донбасі вісім разів порушили умови перемир'я, поранено одного бійця ЗС України

1 хв читати
Російські найманці на Донбасі вісім разів порушили умови перемир'я, поранено одного бійця ЗС України

З початку доби 31 жовтня російські найманці на Донбасі 8 разів порушили умови режиму припинення вогню, внаслідок чого один військовослужбовець Збройних сил України зазнав бойової травми, повідомляє прес-центр штабу Операції об'єднаних сил у неділю.

"За цю добу з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 8 порушень режиму припинення вогню, 4 з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. Внаслідок ворожих дій один військовослужбовець отримав бойову травму", - йдеться у повідомленні.

У ньому наголошується, що травмованому бійцю надано медичну допомогу, його евакуювали до лікувального закладу. "Стан його здоров'я – задовільний", - наголошують у штабі.

Там уточнюють, що російські найманці відкривали вогонь із гранатометів різних систем поблизу Луганського, з великокаліберних кулеметів – поблизу Світлодарська та Новоолександрівки, та з мінометів калібру 82 мм – поблизу Мар'їнки та двічі поблизу Шумів.

Крім того, біля Золотого-4 окупаційні війська стріляли з мінометів калібру 120 мм, а також із великокаліберних кулеметів.

Також на Луганщині зафіксовано проліт ворожого безпілотного літального апарату, ймовірно "Орлана-10", із перетином лінії зіткнення.

"Щоб змусити противника припинити вогневу активність наші захисники відкривали вогонь у відповідь, не застосовуючи забороненого Мінськими домовленостями озброєння. Підрозділи Об'єднаних сил контролюють ситуацію і продовжують виконувати завдання щодо відображення і стримування збройної агресії Російської Федерації", - резюмують у штабі.

 

 

ОСТАННЄ

На Правому березі Києва припинено рух електротранспорту, на окремих маршрутах його дублюватимуть автобуси – КМДА

Рада звільнила міністра оборони Шмигаля

Рада остаточно ухвалила законопроєкт про житлову реформу

Мережа "Антошка" добровільно відкликала окремі партії сумішей NAN та Nestogen після повідомлення від "Нестле Україна"

Фіннадходження держави на 1-му етапі літієвої УРП "Добра" очікуються у 13% виробленої продукції – Мінекономіки

Умєров та міністр закордонних справ Норвегії обговорили координацію зусиль для досягнення миру

Київ забезпечить гарячим харчуванням мешканців, які стоять на обліку в територіальних центрах районів

Кличко: у Києві без опалення близько 500 багатоповерхівок, енергодефіцит зріс після нічної атаки

Новий мультифункціональний простір з укриттями відкрився у Лозуватській громаді на Дніпропетровщині

В Україні зберігається морозна погода: вночі 12-17° морозу, на півночі – до 20°

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА