Інтерфакс-Україна
09:25 17.10.2021

На трасі Київ - Чоп у ДТП загинули двоє людей

1 хв читати
На трасі Київ - Чоп у ДТП загинули двоє людей

На трасі М-06 поблизу смт Пулини (Житомирська обл.) у дорожньо-транспортній пригоді автомобіля і вантажівки загинули двоє людей, повідомили в патрульній поліції Житомирської області.

"Сьогодні, близько 1.00 ночі, на автодорозі М-06 поблизу смт Пулини, сталася дорожньо-транспортна пригода з постраждалими за участю автомобіля Audi і вантажівки Mercedes. У результаті ДТП водій і пасажирка легковика загинули на місці події", - сказано в повідомленні на сторінці відомства в Facebook у неділю вранці.

Патрульні забезпечили охорону місця дорожньо-транспортної пригоди і здійснювали регулювання дорожнього руху.

Деталі ДТП встановлюються.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 97 ворожих атак - Генштаб

Міністр оборони Словаччини заявив, що Україна не буде в НАТО і матиме проблеми з перебуванням в ЄС - ЗМІ

У аеропорту Варшави затримано українця за підозрою у намірі вчинити диверсію – ЗМІ

Україна очікує від Чехії оцінки сумісності антиукраїнських заяв спікера Палати депутатів із займаною ним посадою - ЗМІ

РФ намагається переконати США, що достатньо припинити вогонь в день виборів, повідомив Бевз

Сили оборони України завдають ударів виключно по військових цілях РФ - Генштаб про заяву Сальдо

Ворог окупував 0,72%України за 2025 рік – DeepState

Сибіга привітав Кіпр із початком головування у Раді ЄС, Францію - у G7, Швейцарію - в ОБСЄ, наголосив на продовженні співпраці

Житловий будинок було зруйновано в Городищі Черкаської області через вибух газового балону, є постраждалі

Зеленський - президенту Кіпра: Важливо, щоб Україна була серед головних пріоритетів під час кіпрського головування в Раді ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА