Інтерфакс-Україна
19:29 15.09.2021

Firefly Aerospace має намір запустити другу ракету Alpha у грудні

2 хв читати
Firefly Aerospace має намір запустити другу ракету Alpha у грудні

Американська компанія-розробник ракетно-космічної техніки Firefly Aerospace Inc., власником якої є український бізнесмен Максим Поляков, має намір запустити другу ракету Alpha у грудні 2021 року, повідомив він сам під час онлайн-зустрічі з журналістами у середу.

За його словами, всі компоненти ракети вже є, на сьогодні вона інтегрується.

Він зазначив, що компонентів ракети на складі вже є на 5-20 ракет.

"Наразі треба відпрацювати всі помилки, які були, і усунути можливі проблеми", - сказав він.

Надалі, як додав Поляков, запуски відбуватимуться від 8 до 24 на рік.

Говорячи про роботу над ракетою класу Beta, він розповів, що на сьогодні компанія проходить перший етап її проектування.

Як повідомлялося, перший запуск Alpha був 3 вересня. Згідно з прямою трансляцією запуску в Youtube, пускове вікно відкрилося у період із 4:00 до 8:00 за київським часом. Зліт ракети відбувся о 4:58 за Києвом, але через декілька хвилин після старту місію перервали через невідому аномалію. Згідно з відеотрансляцією, ракета вибухнула в польоті.

У Firefly Aerospace тоді заявили, що політ ракети Alpha був перерваний відповідно до протоколів безпеки.

Firefly Aerospace (спочатку - Firefly Space Systems) - створена у 2014 році в Техасі (США) приватна американська компанія, яка веде розробку сімейства РН легкого класу нового покоління. У Дніпрі Firefly Aerospace має власний R&D-центр та цех експериментального виробництва малих ракетних вузлів із подальшим лабораторним тестуванням.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко: пошук зниклих безвісти оборонців є одним з пріоритетів держполітики

Російські обстріли забрали життя жителя Херсонської області, 9 поранені, у т.ч. комунальники – Нацполіція

Сили оборони вночі збили 450 російських цілей, було влучання 27 ворожих ракет та 31 БпЛА – ПС ЗСУ

Росіяни за добу 17 разів обстріляли Донеччину, одна людина загинула – ОВА

Києво-Печерська лавра через погіршення погоди тимчасово закривається для відвідування

Зеленський після нічних обстрілів: РФ обирає терор та ескалацію, на неї потрібний максимальний тиск

Росіяни пошкодили зал слави Національного музею історії України у Другій світовій війні - Бережна

Росіяни атакували житлову та енергетичну інфраструктуру, у Києві 1100 будинків лишились без опалення – Кулеба

Дороги держзначення у 2026р отримають щонайменше 5 нових стоянок для водіїв вантажного транспорту – Мінрозвитку

Одна людина загинула, ще 5 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА