17:21 25.08.2021

У Харкові пограбували офіс антикорупційного центру

1 хв читати

Офіс громадської організації "Харківський антикорупційний центр" пограбували невідомі.

"Це сталося у вихідні. Ми прийшли на роботу і виявили, що винесли ноутбуки, відеотехніку та інше обладнання. Офіс навпроти також пограбували", - повідомив кореспонденту агентства "Інтерфакс-Україна" голова правління Харківського антикорупційного центру Дмитро Булах.

Він не виключив, що ця подія пов'язана з діяльністю організації, зазначивши водночас, що орендарі іншого постраждалого офісу жодним чином не пов'язані з антикорупційними розслідуваннями.

Співробітники Харківського антикорупційного центру повідомили про пограбування в поліцію. Отримати коментар правоохоронців агентству наразі не вдалося.

Харківський антикорупційний центр створено 2015 року. Спочатку існував як громадська ініціатива, з 2016 року - громадська організація. Організація моніторить діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, здійснює антикорупційні розслідування, а також оскаржила низку незаконних рішень у судовому порядку.

У 2017 році невідомі побили голову правління Харківського антикорупційного центру Дмитра Булаха, а незабаром після цього було скоєно напад на члена правління організації Євгена Лісічкіна.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА