08:00 25.05.2021

Тестовий запуск казахстанського заводу з виробництва вакцини від COVID-19 заплановано на червень

1 хв читати
Тестовий запуск казахстанського заводу з виробництва вакцини від COVID-19 заплановано на червень

Тестовий запуск біофармацевтичного заводу в Жамбильській області Казахстану планується в червні, повідомив глава регіону Бердибек Сапарбаєв.

"На базі Науково-дослідного інституту проблем біологічної безпеки в селищі Гвардійському завершені будівельно-монтажні роботи на заводі з виробництва вітчизняних імунних препаратів, здійснюється установка відповідного обладнання. Тестовий запуск заводу намічено на червень", - сказав Сапарбаєв у понеділок на зустрічі з президентом країни Касимом-Жомартом Токаєвим.

На базі біофармацевтичної заводу планується випуск вітчизняної вакцини від COVID-19 "QazVac", до запуску заводу "QazVac" планувалося виробляти в Туреччині.

Будівництво заводу з випуску вітчизняних імунних препаратів при НДІ проблем біологічної безпеки у селищі Гвардійське Кордайського району Жамбильської області Казахстану почалося в червні 2020 року. Передбачалося, що завод почне роботу в I кварталі 2021 року. Щорічно на цьому заводі планується виробляти 30-60 млн доз біопрепаратів.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посланець Трампа планує відвідати Москву – ЗМІ

Заяву Маска про кібератаку на платформу X з України спростовують

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Президент повертається після візиту в Саудівську Аравію, а українська делегація залишається для переговорів з представниками США

Зеленський повертається в Україну після візиту до Саудівської Аравії

Президент України Володимир Зеленський завершив візит до Саудівської Аравії та повертається в Україну, повідомив його радник Дмитро Литвин журналістам

Будь-яка мирна угода означатиме для Укаїни територіальні поступки - Рубіо

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА