Інтерфакс-Україна
12:06 09.05.2021

Покладання квітів у парку Вічної Слави в Києві 9 травня проходить без провокацій

1 хв читати
Покладання квітів у парку Вічної Слави в Києві 9 травня проходить без провокацій

Церемонія покладання квітів до меморіалу Вічного вогню в парку Вічної Слави в Києві з ранку неділі, 9 травня, проходить спокійно, без провокацій.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", з самого ранку люди приходять до меморіалу Вічного вогню. Деякі несуть у руках портрети своїх близьких, які брали участь у бойових діях під час Другої світової війни, а також квіти.

Наразі біля меморіалу є близько 300 осіб. Захід проходить спокійно і без провокацій. Територію навколо меморіалу охороняють співробітники правоохоронних органів.

Присутні беруть участь в акції в захисних масках, проте заходи соціального дистанціювання не дотримуються.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Погода на вихідних суттєво не зміниться, по всій Україні без опадів

Правоохоронці викрили шахраїв, які заволоділи понад 12 млн грн під виглядом інвестицій в агросектор

Зеленський і Кислиця обговорили деякі напрями дипломатичної роботи та перемовин

Постанова про конкурс на кращий ескіз великого Державного Герба України втратила чинність

Українці можуть отримати 90 держстипендій уряду КНР на навчання в Китаї у 2026/2027 навчальному році

Мінкультури надало Вікімедіа Україна, Слідство.Інфо і Книгарня "Є" статус критично важливих

США закликали ЄС не погоджувати виділення Україні "репараційного кредиту" за рахунок активів РФ – ЗМІ

Держбюджет-2026 не збільшує виплати військовим, але будуть контракти з покращеними умовами, - Шмигаль

Генконсульство України буде відкрите в словацькому Пряшеві - МЗС

Свириденко до Железняка: Ознайомте мене з фактами, а я прийму відповідне управлінське рішення щодо Кулеби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА