Інтерфакс-Україна
12:38 11.03.2021

У НАЗК сподіваються, що Рада в березні ухвалить антикорупційну стратегію на 2020-2024 роки

1 хв читати
У НАЗК сподіваються, що Рада в березні ухвалить антикорупційну стратегію на 2020-2024 роки

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександр Новіков сподівається, що Верховна Рада в березні поточного року ухвалить в цілому антикорупційну стратегію на майбутні п'ять років.

"Частина антикорупційної стратегії - опрацювання питання подальшого функціонування реєстру корупціонерів і вдосконалення його роботи. Ми сподіваємося, що парламент цього місяця схвалить антикорупційну стратегію, і ми зможемо перейти до етапу роботи з внесення або вилучення осіб із реєстру", - сказав Новіков у четвер на презентації оновленого Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення (Реєстр корупціонерів).

Як повідомлялося, 5 листопада 2020 року Верховна Рада підтримала в першому читанні урядовий законопроект №4135 "Про засади державної антикорупційної політики на 2020-2024 роки". Законопроект пропонує затвердити саму антикорупційну стратегію з чотирьох розділів, перший з яких присвячений концепції формування антикорупційної політики в Україні в майбутні п'ять років. Решта розділів документа містять опис проблем і результатів, яких слід досягти для їх вирішення.

Як наголошується в пояснювальній записці, антикорупційна стратегія базується на об'єднанні двох підходів: подальше удосконалення загальної системи запобігання та протидії корупції та мінімізація корупції в найбільш пріоритетних, із точки зору подолання корупції, сферах, зокрема за рахунок проведення найбільш успішних галузевих реформ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

12 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Швеція підтримує Данію у відповідь на погрозливу риторику США щодо Гренландії — прем’єр

Адміністрація Трампа розглядає варіанти ударів по Ірану на тлі масових вбивств протестувальників - ЗМІ

Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА